Prázný banner
+420 412 879 005

Svatojiřská 596/32
412 01 Litoměřice

Profil společnosti

 

Společnost TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s.  představuje tradičního hráče, který působí na poli výroby a prodeje manipulační a komunální techniky. Naše společnost udržuje vysoké standardy v oblasti kvality našich výrobků a služeb.

V roce 2016 byla část produkce manipulační techniky přesunuta také do České republiky. Ve Vrbičanech v okrese Litoměřice byl postaven nový moderní výrobní areál. Díky těmto krokům chceme získat kompletní kontrolu nad naší produkcí a zajistit takovou kvalitu výrobků a služeb, kterou náš zákazník očekává.
 
Svou pozornost zaměřujeme na výrobu strojů s elektrickým pohonem. Tyto akumulátorově poháněné stroje odpovídají současným trendům a požadavkům zákazníků na ekonomická a ekologická řešení jejich potřeb při manipulaci s materiálem. Elektrické vozíky vynikají výbornou výkonností a nízkými provozními náklady.

TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s. zasahuje i do oblasti komunální techniky. Nejnovějším projektem je vývoj nové koncepce ekologických vozidel řady CITY II.  Tato komunální vozidla jsou určena pro technické služby měst a obcí. Jedná se o univerzální nosič nástaveb, který vyhovuje potřebám měst a jejich technických služeb.

 

read what he said https://www.crmwatches.com/.the original source best fake rolex.click here to read fake watches.look at this website https://www.glowreplica.com.With Free Shipping Worldwide https://www.replicasdeespana.es/.try this web-site repliki zegarków.Quality https://fake-watches.top/.Recommended Site rolex replicas swiss made grade 1.Perfect gift swiss replica rolexes.basics swiss replica watches.50% off rolex swiss replica.check here fake rolex for sale.Discover More Here fake rolex watches.this page https://www.bpatekphilippe.com/.provide https://www.caomegawatches.com.Hot franck muller replicas.hop over to these guys www.richardmillecase.com.Get More Info https://www.biblewatches.com/.image source banktagheuer.